ישראל - עולם של בנייה וחידוש הבית

חיפוש עסק

שם עסק: בריכות נוי | מזרקות

פרופיל חברה:  

בריכות נוי | מזרקות

לצפייה בבעלי מקצוע מהסיווג הזה יש ללחוץ על הקישור המצורף

http://www.bonim.net/?Index_business_owners_chapter-25

"ספר הבנייה וחידוש הבית".
הספר מיועד לבונים ולמשפצים והינו ספר הדרכה מקצועי משולב בתוכו אינדקס בעלי מקצוע מיועד לכל באי ההרחבות ולמבקשי היתרי בנייה, בחסות מועצות אזוריות וגופים כגון המועצה לישראל יפה, אישים מובילים כמו ד"ר יגאל גליקסמן והאדריכלית וקרן בן ישי ועוד. לאור הביקוש והרצון לסייע למגוון רחב יותר של בונים ומחדשי הבית הוחלט להקים אתר האינטרנט בו ניתן למצוא מידע בנושא, אינדקס נותני שירותים ובעלי מקצוע מעולם הבנייה.
 
"ספר הבנייה וחידוש הבית"     www.bonim.net
 
סולן פורמדיה בע"מחרתה על דגלה את השירות כדרך, זאת מתוך מחויבות למתן יחס מקצועי, אדיב ומסור, זמינות ועמידה בלוח זמנים כל זאת בכדי השיג את היעדים לשביעות רצונו של הלקוח. המודל הייחודי של סולן פורמדיה בע"מ, כולל הזדהות ומעורבות מעמיקה ופרטנית של החברה עם שלל לקוחותיה תוך הבטחת רמת מקצועיות גבוהה. שרות מסור ומנוסה ביותר בתחום.  תוך שימת דגש עד לפרטים הקטנים, ליווי אישי גמיש וצמוד משלב הייעוץ והתכנון ועד לקבלת המוצר המוגמר.
 
חברת סולן פורמדיה בע"מ הפיקה עבור תושבי המועצה המקומית ק. טבעון, המועצה האזורית עמק יזרעאל ומועצה מקומית רמת ישי וכפר תבור את הפורטל של הגליל והעמקים
 
"יזרעפון"    www.hapes.net
 
האתר כולל מידע מגוון כגון, כרטיסי עסקים ונותני שירותים השונים, מאמרים מקצועיים במגוון נושאים, מדור בילוי פורומים. ספר טלפונים מקוון ועדכני של כלל של כל תושבי העמק ועוד ועוד.

 
     
כתובת : ישראל
טלפון  :  
פקס  : 
דוא"ל : 
אתר   :     

חזרה לרשימה


בריכות נוי | מזרקות (ראשי)  

 
©כל הזכויות שמורות לסולן פורמדיה בע"מ

נבנה ע"י היפטק בשיתוף עם סולן פור מדיה

עיצוב האתר – INBAL DESIGN STUDIO