ישראל - עולם של בנייה וחידוש הבית

חיפוש עסק

שם עסק: פרופיל עיצובים

פרופיל חברה:  

פרופיל היא חברה המתמחה בעיצוב אלומיניום וברזל, ובעלת וותק וניסיון מקצועי רב. חברת פרופיל נותנת מענה למגוון לקוחות, בכל קנה מידה, החל מביצוע פרויקטים גדולים במגזר הציבורי והעסקי ועד פתרונות המותאמים אישית ללקוח הפרטי. אנו מעניקים שרות וליווי אישי ומקצועי לכל פרויקט, פגישת ייעוץ ללא תשלום ואחריות לחמש שנים.
 
פרופיל מייצרת מגוון של שערים, שערים חשמליים, גדרות ומעקות מאלומיניום בתהליך ייצור מקצועי ומוקפד הכולל תהליך של אילגון (פסיבציה), שיכבה המגנה על האלומיניום מפני התחמצנות, קורוזיה, ושכבת מגן נוספת ע"י צביעה אלקטרו-סטטית המקנה עמידות ללא כל תחזוקה לאורך שנים רבות. מעבר לדגש על איכות המוצר אנו מקפידים להפוך כל פרויקט ליצירה אסתטית ומעוצבת.
 
חומר גלם נוסף הוא הברזל. אנו עובדים עם החומרים האיכותיים ביותר ובשיטות הפרזול המתקדמות ביותר, הקפדה על גלוון, עובדה המקנה למוצרינו איכות חסרת פשרות – איכות צרופה בברזל.
 
חברתנו מספקת מגוון פתרונות מקצועיים ונותנת מענה יצירתי לכל דרישה טכנית ועיצובית תוך התחשבות בצרכים ובהעדפות האישיות של כל לקוח. מגוון העיצובים כולל גם שילוב של חומרי גלם נוספים כגון זכוכית ועץ. תהליך העיצוב נעשה בשיתוף פעולה עם אדריכלים ומעצבים תוך הקפדה על איכות ורמת גימור גבוהה.
     
כתובת : צומת חורשים
טלפון  :  054-6645699 09-7665290
פקס  : 153-97665290
דוא"ל : info@iprofil.co.il
אתר   :     www.iprofil.co.il

חזרה לרשימה


שערים חשמליים (ראשי)   אלומיניום (משנה)   גדרות (משנה)   מסגריות (משנה)   נפחות (משנה)   ריהוט גן (משנה)  

 
©כל הזכויות שמורות לסולן פורמדיה בע"מ

נבנה ע"י היפטק בשיתוף עם סולן פור מדיה

עיצוב האתר – INBAL DESIGN STUDIO