ישראל - עולם של בנייה וחידוש הבית

חיפוש עסק

שם עסק: עידן מנעולים

פרופיל חברה:  

עידן מנעולנים הינה חברה מובילה ומתקדמת בתחום המנעולים 
ומספקת שירותי התקנה, החלפה, פריצה ומכירה של מנעולים מכל הסוגים וכל הדגמים המשמשים לצרכים שונים ומשתנים של הלקוחות. 

נציגי עידן מנעולנים יספקו לכם את השירות הטוב והיעיל ביותר, תוך הקשבה לצרכיכם, יעוץ והכוונה לבחירת המנעול/השירות האידיאלי לו הנכם זקוקים ותוך מתן יחס אישי לאורך כל הדרך.
 
זכרו !  מנעולנים טובים ומיומנים יבחרו עבורכם את סוג המנעול האידיאלי, יבצעו עבורכם את ההתקנה הטובה ביותר ויעניקו לכם את השירות הטוב ביותר. בנוסף, בכל מקרה של שירות דחוף כמו צורך בפריצת מנעול מסיבות שונות כגון: 
מפתח שהלך לאיבוד וכדומה, חברת מנעולנים מקצועית כמו עידן מנעולנים תהיה שם עבורכם ותעניק לכם את השירות המהיר ביותר והזמין ביותר.


שירותי עידן מנעולנים
 
·         שירותי מכירה והתקנה – עידן מנעולנים מספקת התקנת מנעולים והתקנה של קודנים מתקדמים
·         שירותי פריצה – עידן מנעולנים מספקת פריצה של מנעולים בדלתות, פריצה של רכבים/כספות וכל סוג אחר של מנעולים, על ידי פורצי מנעולים מקצועיים ומוסמכים.
·         זמינות - עידן מנעולנים מספקת שירותי חירום 24 שעות ביממה, ללקוחות בפריסה ארצית רחבה. על כן, אם נתקעתם ללא מפתח מחוץ לדירה, יש למי לפנות ויש מה לעשות, מכיוון שעידן מנעולנים יעמדו בשבילכם בכל עת ובאופן מיידי ומהיר.
 
באתר עידן מנעולנים תמצאו את כל המידע הנדרש אודות שירותי החברה ובנוסף תוכלו להתרשם מתמונות להמחשה של עבודות קודמות שבוצעו על ידי עידן מנעולנים.
 
 
רוצים לשמוע פרטים נוספים על עידן מנעולנים? רוצים להזמין שירות כלשהו? נציגי עידן מנעולנים עומדים לשירותכם בכל שעות היום וישמחו לסייע. כמו כן, תוכלו להשאיר את פרטיכם באתר ונציג יחזור אליכם תוך זמן קצר.
     
כתובת : מרכז הארץ
טלפון  :  1-800-500-800
פקס  : 03-9507072
דוא"ל : idan.manulim@gmail.com
אתר   :     www.manulanim.co.il

חזרה לרשימה


מנעולים | כספות (ראשי)   אבטחה (משנה)   דלתות כניסה | דלתות פנים (משנה)  

 
©כל הזכויות שמורות לסולן פורמדיה בע"מ

נבנה ע"י היפטק בשיתוף עם סולן פור מדיה

עיצוב האתר – INBAL DESIGN STUDIO